Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Drodzy Uczniowie i Rodzice,
  Szanowni Dyrektorzy,
  Nauczyciele, Pracownicy Oświaty.

   


  Pierwszego września rozpoczynamy nowy rok szkolny pamiętajmy, że jest to dzień  szczególny, także z powodu 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej.  Pamiętajmy o uczniach września 1939 roku, którzy zostali pozbawieni szansy pójścia do szkoły. Wtedy Polakom odebrano możliwość wpływu na kształt własnego życia  i zatrzaśnięto na długie lata drzwi wolności. Pokolenie „rzuconych na szaniec” nie mogło planować samorealizacji. Nawet nieletni nagle dorośleli do broni i okopów, do sieroctwa i blizn. Walczyli o wolność dla przyszłych pokoleń, niekiedy tylko pytając „czy nam postawią, z litości chociaż, nad grobem krzyż”.

  Poprawiony (wtorek, 01 września 2009 16:27)

  Więcej…

   

  PODRĘCZNIKI   NA   ROK  SZKOLNY  2009/2010

  Poprawiony (czwartek, 25 czerwca 2009 14:38)

  Więcej…

   

  Więcej…

   

  Ogólnopolski program rozwoju chórów szkolnych "Śpiewająca Polska"

   

  Już po raz drugi Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kluczborku przystąpiła do programu "Śpiewająca Polska". Jest to ogólnopolski program rozwoju chórów szkolnych pod patronatem ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury.

  Poprawiony (piątek, 29 maja 2009 06:47)

  Więcej…

   

  Witam!!
  Nazywam się  Beata Dera, jestem dyplomowaną fizjoterapeutką, zajmującą się w swej pracy problemem wad postawy. W związku z moimi zainteresowaniami odbyłam i nadal uczestniczę w szkoleniach dotyczących profilaktyki, diagnozowania i leczenia wad postawy i skolioz.
  Jestem instruktorem zajęć prowadzonych techniką PILATES, gdzie celem ćwiczeń jest wzmocnienie mięśni tułowia, uelastycznienie całego ciała, nauka prawidłowego oddechu oraz praca nad prawidłową postawą-czyli wszystko to, na co należy zwrócić uwagę gdy nasze dziecko ma problem związany z wadą postawy!
  W związku z prowadzonym na terenie województwa opolskiego programem profilaktyki wad postawy u dzieci i młodzieży, proponuję Państwu dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla Państwa dzieci, w czasie których będą uczyły się co to znaczy prawidłowa postawa , jak ją "przyjmować", będą rozciągać
  i wzmacniać mięśnie (czynnościowe wady postawy najczęściej wynikają z przykurczów mięśni), przeciwdziałać płaskostopiu!
  Zajęcia trwać będą 45 min w grupach ok. 10 - osobowych, jeden lub dwa razy w tygodniu, w zależności od zainteresowania. Koszt jednych zajęć to ok. 5 zł.
  Akcja ZDROWY RUCH = ZDROWE DZIECKO rusza od września i kierowana jest do uczniów szkół podstawowych (kl. 4-6) oraz gimnazjów (kl. 1-2).
  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych!

  Beata Dera
  Gabinet Masażu i leczenia ruchem Bea-Vita
  ul. Mickiewicza  16/18, 46-200 Kluczbork
  tel. 724 605 295

  Poprawiony (środa, 27 maja 2009 04:31)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj126
  mod_vvisit_counterCałość637179