Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Dzień otwarty

  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kluczborku

  W ramach promocji szkoły w środowisku w dniu 24 listopada 2008 roku nauczyciele, uczniowie i rodzice z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kluczborku zorganizowali tzw. „dzień otwarty”- powiedziała dyrektor szkoły Ewa Bar. Ta listopadowa impreza jest adresowana przede wszystkim do przyszłych pierwszoklasistów, którzy w roku szkolnym 2009/2010 rozpoczną edukację oraz do ich rodziców.

  Odwiedzający ...

  Poprawiony (poniedziałek, 15 grudnia 2008 03:05)

  Więcej…

   
  Potyczki Matematyczne

  Dzisiejszego dnia w naszej szkole toczyły się zażarte boje pomiędzy łamigłowkami, a uczniami.
  Jake będą tego wyniki dowiecie się już za tydzień.
  JUŻ
  Już tydzień minął i są wyniki

  Wyniki Matematycznych Potyczek

  I miejsce Piotr Bieniek III c

  II m Ewelina Celmerowska III a

  Justyna Łysiak III c

  Igor Dernowicz III c

  III m Michalska Agnieszka III b


  Poprawiony (czwartek, 27 listopada 2008 12:51)

  Więcej…

   
  Program Ratujemy i Uczymy Ratować  W dniu 30-ego października 2008 roku w PSP nr 3 w Praszce odbyło się szkolenie nauczycieli szkół podstawowych związane z Programem Ratujemy i Uczymy Ratować. Inicjatorem tego programu jest Jurek Owsiak a autorem Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

  Instruktorzy szkolą nauczycieli w całym kraju,a celem głównym jest to ,aby uczniowie zdobyli umiejętności i wiadomości związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

  Poprawiony (czwartek, 20 listopada 2008 02:13)

  Więcej…

   


  Wtorek 14 października - TO

  Dzień Edukacji Narodowej

  Wielkie święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Jak co roku nasza szkoła również obchodziła uroczystości związane z obchodami święta edukacji bardzo uroczyście.

   

  Poprawiony (wtorek, 11 listopada 2008 16:03)

  Więcej…

   

  Witaj, szkoło!


  Wrześniowym porankiem 2 078 dzieci z podstawówek w gminie Kluczbork ruszyło do swoich szkół. Wśród nich 323 pierwszaków, którzy wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.

   

  W tym roku gminna uroczystość inauguracji roku szkolnego odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kluczborku. Z tej okazji na akademii oficjalnie otwierającej kolejny etap każdej ze szkół obecni byli burmistrz Jarosław Kielar i dyrektor Administracji Oświaty Tadeusz Konarski.

  Tradycyjnie pierwszowrześniowe spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu narodowego. Na uroczystości witającej nowy rok szkolny oprócz uczniów i nauczycieli pojawili się również rodzice i najbliżsi bohaterów dnia. Dyrektorka szkoły Ewa Bar przywitała wszystkich przybyłych na akademię.

  Skończyły się wakacje – mówiła. – Czas odpoczynku, relaksu, odkrywania nowych dróg. Znów spotykamy się w szkole. Mam nadzieję, że bogatsi w nowe doświadczenia, uśmiechnięci, pełni optymizmu i nadziei na dobry rok z zapałem przystąpimy wszyscy do pracy. Uczniom życzę, aby zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności niosło ze sobą radość. Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń. Szczególne życzenia kieruję pod adresem pierwszoklasistów. Jest to dla was początek drogi w dorosłe życie. Mam nadzieję, że dzwonek napełni wasze serca radością – kontynuowała Ewa Bar.

  Poprawiony (piątek, 17 października 2008 05:35)

  Więcej…

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj41
  mod_vvisit_counterCałość619423