Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  W ramach programu przeciwdziałania wadom postawy ciała dzień 20 stycznia 2010r. ogłoszono w naszej szkole dniem walki z otyłością. W dniu tym szczególnie zachęcano dzieci do spożywania zdrowej i niskokalorycznej żywności; głównie owoców, soków, jogurtów. W szkolnym sklepiku sprzedawano te produkty. W trakcie zajęć edukacyjnych nauczyciele kształtowali świadomość dzieci , przekonując o walorach zdrowego i niskokalorycznego odżywiania się.

   

  Poprawiony (poniedziałek, 25 stycznia 2010 10:17)

  Więcej…

   
  Zmiany organizacji parkingu przy hali OSIR
  Informujemy, że pierwsza zatoczka parkingu (obok naszego podwórka) została przeznaczona dla autobusów dowożących dzieci do naszej szkoły – parkowanie samochodów w tej część parkingu jest zabronione. Zabronione jest również blokowanie wjazdu do tej części parkingu.

  Przypominamy, że zabronione jest parkowanie na chodniku wzdłuż drogi dojazdowej do parkingu w godz. 7:00-16:00.
   

  PROJEKT

  EDUKACYJNY

   

  LEPSZA SZKOŁA


   

  LEPSZA SZKOŁA to projekt edukacyjny, który w dotychczasowych edycjach zgromadził ponad 33 tys. nauczycieli i 2 mln uczniów zorganizowany przez

  Poprawiony (środa, 06 stycznia 2010 21:20)

  Więcej…

   

  Zgodnie z programem przeciwdziałania wadom postawy dzień 16.12.2009r.
  w naszej szkole był dniem „prawidłowej postawy ciała”. W tym dniu na zajęciach wychowania fizycznego w klasach I – III i IV – VI uczniowie pod nadzorem nauczycieli wykonywali ćwiczenia korekcyjne tj. ćwiczenia posturalne elongacyjne i wzmacniające poszczególne partie mięśni. Ćwiczenia prowadzone były w 5 klasach I – III i 6 klasach IV – VI. Łącznie ćwiczeniami objęte było 300 dzieci.

  Poprawiony (poniedziałek, 18 stycznia 2010 17:24)

  Więcej…

   

  W dniu 17.12.2009r. w naszej szkole odbyła się kolejna akcja objęta programem przeciwdziałania wadom postawy. Akcja ta zwana „Tornister na wagę zdrowia” ma na celu zminimalizowanie wagi tornistrów noszonych przez dzieci do szkoły oraz zachowanie proporcji wagi tornistra do wagi ciała dziecka.

   

  Poprawiony (poniedziałek, 18 stycznia 2010 17:16)

  Więcej…

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj124
  mod_vvisit_counterCałość634820