Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Nasza   Szkoła  organizuje   dwa  konkursy w  ramach Programu ,,Dwa  zamiast Cztery  Opolskie  na  rowery'' .  Zainteresowane  osoby  proszone  są o zapoznanie  się  z  regulaminami  konkursów oraz zgłoszenie chęci udziału u szkolnego koordynatora w/w programu p.W.Bochenka

  Poprawiony (środa, 18 września 2019 21:03)

   

  Monday, Tuesday.... Klasa 2c na dzisiejszej lekcji języka angielskiego poznała dni tygodnia. Poprzez wspólną zabawę i rymowanki uczniowie powtórzyli również liczebniki od 1 do 20. One two three... count with me!!!


   

  Dnia 17.09.2019 w  Naszej Szkole rozpoczął swą realizację Program ,,Dwa zamiast Cztery Opolskie na Rowery" . Program którego główna ideą jest propagowanie zdrowego i bezpiecznego oraz aktywnego trybu życia w tym przypadku przy pomocy prostego narzędzia do komunikacji jakim jest - rower !!!


  Program zainaugurował Dyrektor Naszej Szkoły Pan Krzysztof Syposz. Wśród zaproszonych gości był Jarosław Piskorski z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego-Departamentu Infrastruktury i Gospodarki - główny koordynator programu w województwie opolskim , koordynator i świetnie prowadzący imprezę oraz zabawy przedstawiciel WORD w Opolu Dominik Grabowski , funkcjonariusze - Powiatowej Komendy Policji w Kluczborku , którzy kapitalnie opowiedzieli jak należy bezpiecznie poruszać się na rowerze w ruchu drogowym . Gościem był także , Marcin Fiołek kolarz z Namysłowa . Marcin opowiadając o swojej karierze zawodniczej w barwny sposób rozpalał ducha i zapał do uprawia sportu i turystyki rowerowej wśród słuchających Go dzieci . Ogólnie panowała świetna atmosfera zabawy i uśmiechu .Furorę zrobił przyrząd do pomiaru szybkości reakcji na którym rywalizowano o jak najlepszy wynik. Dzieci otrzymały wiele atrakcyjnych nagród i gadżetów rowerowych. Jeszcze raz dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu , który wspólnie z WORD w Opolu zainicjował imprezę i ufundował atrakcyjne nagrody.

  Waldemar Bochenek.


  Poprawiony (środa, 18 września 2019 20:23)

   


   

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj171
  mod_vvisit_counterCałość637223