Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Dnia 14 października uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w wycieczce wymagającej powagi i skupienia. Zwiedzaliśmy hitlerowski obóz zagłady Auschwitz Birkenau. Zobaczyliśmy warunki obozowe i miejsca zagłady milionów ludzi z całego świata.


   

  Poprawiony (wtorek, 08 października 2019 20:51)

   
  Fotogaleria z Festynu


  Poprawiony (niedziela, 06 października 2019 20:37)

  Więcej…

   
  Dnia 4 października nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Celem tej akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja stała się okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia.

  W szkole odbyło się wiele ciekawych działań. Uczniowie klas III rozegrali turniej gier, które poświęcone były tabliczce mnożenia. Uczniowie klas V stali się egzaminatorami
  i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród kolegów, pracowników szkoły i rodziców.

  Wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w przerwach z tabliczką mnożenia, podając największą ilość iloczynów w ciągu dwóch minut. Spośród wszystkich uczestników tych zmagań, w trzech kategoriach wiekowych, wyłonieni zostali mistrzowie.
  Obchody
  Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, weszło na stałe do naszego szkolnego kalendarza.


  Poprawiony (wtorek, 08 października 2019 21:14)

   


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj22
  mod_vvisit_counterCałość629285