Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Bardzo przyjemnie rozpoczął się Dzień Kobiet w klasie Ib. Chłopcy wręczyli dziewczynkom zrobione własnoręcznie kwiaty. Dziękujemy.


   

  Zauważyliście jak zmienia się pracownia przyrodniczo- geograficzno- biologiczna???
  Dużo się u nas dzieje!
  Otwarte szafki, a w nich…oko, ucho, kości, mózg…czyli pomoce naukowe do biologii i przyrody.
  Globusy, mapy, atlasy… żeby Polska, Europa, Świat nie były dla nas żadną tajemnicą.
  Na straży stoi znany i lubiany przez wszystkich Pan Kostek.
  Od kilku tygodni zachwyca nas akwarium. Zamieszkały w nim gupiki, molinezje, neonki, krewetki red cherry i przepiękne rośliny z różnych zakątków świata.
  Akwarium to super pomoc naukowa! Obserwujemy rybki, krewetki i ślimaki, widzimy jak się odżywiają i rozmnażają, jak reagują na zmiany w otoczeniu i jakie mają zwyczaje. Naturalne okazy roślin pomagają nam zrozumieć ich budowę, przystosowanie do życia w wodzie, zaobserwować proces fotosyntezy.
  Akwarium  powstało dzięki Super-Rodzicom: panu Romanowi Grzelakowi i panu Adamowi Baronowi, którzy do współpracy zaprosili profesjonalistę pana Mariusza Buczka- właściciela Hodowli Rybek Akwariowych-Kraina Gupika. Panowie nie tylko wsparli nas finansowo i założyli nasze akwarium, ale też stale je udoskonalają, pomagają nam i doradzają.
  Za wszystko bardzo dziękujemy!


  Poprawiony (wtorek, 26 marca 2019 01:14)

   

  Dnia 12 marca klasy ósme wzięły udział w przedstawieniu zorganizowanym przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego. Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor Kaczmarski aby przybliżyć uczniom ofertę tej placówki. Na zakończenie odbył się quiz dotyczący Francji. Miłym akcentem była przerwa na ciasto dla naszych uczniów. Na koniec ósmoklasiści otrzymali ulotki dotyczące najnowszej oferty Kluczborskiego Liceum.


   

  W  dniu 15 marcu 2019r. klasa IV c z opiekunami Agatą Hiczkiewicz i Dorotą Zimoch była na wycieczce w Wytwórni Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Dzięki pobytowi w Studio dzieci poznały kolejne etapy tworzenia filmów animowanych, poszerzyły swoją wiedzę na temat takich pojęć, jak np. scenariusz filmowy, animacja, efekty specjalne i dźwiękowe, a po zwiedzaniu w kinie „Studio” oglądały bajki wyprodukowane w SFR. W drodze powrotnej odwiedziły przepiękną Palmiarnię w Gliwicach, gdzie mogły odkryć świat egzotycznej przyrody i mieć bliski kontakt z ogromną różnorodnością egzotycznej flory.


  Poprawiony (poniedziałek, 18 marca 2019 20:53)

   

  Poprawiony (sobota, 09 marca 2019 11:51)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj81
  mod_vvisit_counterCałość610433