Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  W dniu 3.06.2019r. byliśmy wraz z opiekunami Panią Agatą Hiczkiewicz i Panią Lucyną Krysiak na wycieczce. Pojechaliśmy do miejscowości Ustroń Polana, gdzie wjeżdżaliśmy kolejką linową na górę Czantoria. Pogoda nam dopisała i mogliśmy podziwiać wspaniałe krajobrazy. Na górze odwiedziliśmy Sokolarnię, gdzie opiekunka ptaków drapieżnych opowiedziała nam o życiu i zwyczajach tych ptaków. Potem pojechaliśmy na skocznię narciarską w Wiśle, a następnie do centrum Wisły, aby zobaczyć figurę Adama Małysza z białej czekolady i kupić pamiątki.

  Wszyscy zadowoleni wróciliśmy do domu.

  klasa IV c


  Poprawiony (piątek, 07 czerwca 2019 11:57)

   
  Poprawiony (piątek, 07 czerwca 2019 13:01)

   

   

  Jedna z naszych SUPER - MAM wylicytowała na rzecz WOŚP spacer z przewodnikiem po Kluczborku. W piątkowe, słoneczne przedpołudnie spotkaliśmy się z panem KRZYSZTOFEM ADAMSKIM, który prowadził nas ulicami naszego miasta, opowiadając jego historię, zdradzając tajemnice i ciekawostki. Bylibyśmy w wielu miejscach, zdobywaliśmy punkty i nagrody, a nasz spacer zakończył się w... lodziarni. Dziękujemy Pani Alicji i Panu Krzysztofowi.


   

  W dniu 10 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się kolejny etap Szkolnego Drużynowego Konkursu Matematycznego dla klas IV –V. Wszystkie drużyny dzielnie rozwiązywały zadania i walczyły o przejście do finału, który odbędzie się 31 maja 2019r.   Oto wyniki:

  Gratuluję wszystkim uczestnikom.

  Organizator: Agata Hiczkiewicz

  Poprawiony (piątek, 24 maja 2019 13:34)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj28
  mod_vvisit_counterCałość629291