Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Pierwszy dzień wiosny klasa VIIb  spędziła wspólnie z klasą VIIa PSP z Bogacicy

  Najpierw odwiedzili nas goście. Przygotowaliśmy dla nich kilka zabaw integracyjnych, poczęstunek, oprowadziliśmy po szkole.  Następnie pojechaliśmy do Bogacicy, gdzie uczestniczyliśmy w szkolnych konfrontacjach teatralnych. Poszliśmy również  na krótki spacer nad staw.  Kilkoro z nas nawiązało bliższe relacje z nowymi  koleżankami.  Było to dla nas ciekawe doświadczenie.  Poprawiony (wtorek, 26 marca 2019 08:53)

   

  Pierwszy dzień wiosny IVb spędziła bardzo aktywnie. Odwiedziliśmy kluczborską Stację Uzdatniania Wody. Zobaczyliśmy olbrzymie zbiorniki, w których jest filtrowana woda, płynąca z kranów w naszych domach. Pracownik stacji opowiedział nam o całym procesie uzdatniania i przedstawił nam wyjątkowych pracowników - Małże (fajnie mają, bo po trzech miesiącach przechodzą na emeryturę). W parku miejskim rozegraliśmy grę terenową: były zadania przyrodnicze i ćwiczenia w posługiwaniu się kompasem, układaliśmy puzzle, śpiewaliśmy... najważniejsze, że byliśmy razem.


  Poprawiony (wtorek, 26 marca 2019 08:49)

   

  Pierwszy Dzień Wiosny z klasą V d. Pyszne i kreatywne spędzanie czasu w gronie rówieśników.


   

  Klasy pierwsze witają wiosnę.


  Poprawiony (wtorek, 26 marca 2019 08:39)

   

  Pierwszy Dzień Wiosny - Kreatywnie Klasa V c razem w wychowawcą spędziła dzisiejszy wiosenny dzień w bardzo kreatywny i produktywny sposób. Wybrała się bowiem do kluczborskiego Muzeum na warsztaty lepienia w glinie. Nasi początkujący artyści wykonali wiele ciekawych rzeźb. Wiosenne pozdrowienia dla wszystkich od V c.


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj78
  mod_vvisit_counterCałość610430