Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń
 


Poprawiony (czwartek, 11 maja 2017 20:38)

 

Kwietniowe zajęcia upłynęły nam pod hasłem: GRYWALIZACJI. Uczniowie klas V dobrali się w małe drużyny. Każda z drużyn wzięła udział w grywalizacji. Zagadnienia związane były z 14 Celem Zrównoważonego Rozwoju : Życie pod Wodą.  Pytania zostały zapisane na kartach w kształcie ryb. uczniowie naradzali się w drużynach. Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie. Plansza do gry to wielka hydro-zagadka. Gra zawiśnie na korytarzu, dzięki czemu każdy uczeń szkoły będzie mógł wziąć  w niej udział i sprawdzić swoja wiedzę na temat rzek, jezior, mórz i oceanów.

Poprawiony (wtorek, 09 maja 2017 15:53)

Więcej…

 

W marcu rozpoczęliśmy II etap projektu pt." Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju". Marzec jest międzynarodowym miesiącem kobiet, dlatego marcowe lekcje zostały poświęcone wybitnym kobietom w historii. Zajęcia nosiły nazwę "Portrety sławnych kobiet". Podczas lekcji, uczniowie przeczytali biografię znakomitych kobiet, a także poznali dzieje równouprawnienia i ruchu sufrażystek. Następnie każdy z uczniów wybrał sobie jedną z postaci i napisał krótkie wypracowanie na jej temat.

Poprawiony (wtorek, 09 maja 2017 15:44)

Więcej…

 

Poprawiony (czwartek, 27 kwietnia 2017 20:29)

 
News Flash
Rok Szkolny 2017/2018

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterCałość521590