Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  W naszej szkole nadal wspieramy zbiórkę  pieniążków dla Patryka Radwańskiego. Klasa VI a wraz z Rodzicami przygotowała stoisko z pysznymi babeczkami. Wszystko sprzedane a kwota została przekazana na konto dzielnego chłopca.

  Jednocześnie klasa VIII b poprowadziła kiermasz książek i gier i zebrane pieniążki również zostały wpłacone na konto. Życzymy dużo siły i dużo zdrowia. Razem możemy więcej.


   

  Do naszej szkoły w styczniu zawitali ciekawi goście.  Animatorzy zademonstrowali doświadczenia zarówno z zakresu fizyki jak i chemii. Nie zabrakło zabawy z ogniem, helem, było wybuchowo. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w konkursach, m. in. nadmuchiwanie balonu, czy przelewanie wody. Usłyszeli sporo ciekawostek z tego zakresu.

  Grupa zaelektryzowani  pokazała wszystkim, że nauka może być wesoła, widowiskowa, ciekawa i pasjonująca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu.


   
  W piątek 24 stycznia klasa 7c była organizatorem Happeningu Zbijamy Piątki. Podczas akcji „przybijaliśmy” sobie piątki, zbieraliśmy oceny do dziennika- oczywiście piątki i zbieraliśmy punkty dodatnie z zachowania (tak się złożyło, że w piątek :). Entuzjazm wszystkich był ogromny!!!

  Teraz zbijania piątek ciąg dalszy!!! Zachęcamy.

  Opiekun projektu

  Karolina Nowak  Poprawiony (poniedziałek, 27 stycznia 2020 10:57)

   

  Amelia Major, uczennica klasy 5a ma niezwykłą pasję. Tworzy rysunki, wizerunki zwierząt. Można powiedzieć, że to grupa jej przyjaciół. Stworzyła już całkiem sporą kolekcję. Sympatyczni, mili, cudni!!!


   

  W najbliższy piątek tj. 24 stycznia klasa 7c zaprasza do uczestnictwa w Happeningu, którego ideą jest "zbijanie piątek". Mamy na myśli 2 działania: przybijania oraz zbierania piątek ( dodatnich z zachowania także).

  Ogłaszamy w związku z powyższą akcją konkurs dla wszystkich klas. Klasa, która tego dnia zdobędzie największą ilość "piątek" oraz pkt. dodatnich z zachowania zdobędzie nagrodę!!! Będą to punkty dodatnie z zachowania na nowy semestr dla całej klasy!!!


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2020/2021
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj219
  mod_vvisit_counterCałość673698