Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeńDzieci z klasy II b i I a były w kwietniu na wycieczce w gospodarstwie ekologicznym u Państwa Ślicznych w Biadaczu.
Uczestniczyły  warsztatach pt.: "Od ziarenka do bochenka chleba". Samodzielnie mieliły mąkę, piekły bułki i karmiły zwierzęta. Udały się na wycieczkę do pobliskiego lasu, rozpoznawały i nazywały drzewa. Poznały ekologiczne produkty.
Wycieczka zakończyła się wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Poza tym klasa II b na przełomie kwietnia i maja była bardzo aktywna - brała udział w plenerze rzeźbiarskim w muzeum.  Wspólne zajęcia taneczne w Domu Kultury z klasą IV c, w ramach innowacji "Poznajemy siebie" Była z wizytą w wyłuszczarni nasion w Lasowicach Małych Uczestniczyła w Innowacjach Pedagogicznych jak również podziwiała w muzeum wystawę  "Ważki- zabójcy dwóch środowisk"

Zofia Nowak


Poprawiony (piątek, 09 czerwca 2017 20:25)

Więcej…

 

 

W dniach 18-19.05.2017r. uczniowie klasy Vb wyjechali się na klasową wycieczkę do Parku Rozrywki Inwałd. Bezpiecznie dotarliśmy do celu i rozpoczęliśmy zwiedzanie. Klasa podzieliła się na trzy grupy, aby zgodnie z zainteresowaniami obejrzeć atrakcje parku, a nie marnować czasu na szybkie biaganie po całym obiekcie.

W gościńcu ,,Grek Zorba" spędziliśmy wieczór przy grillu i wspólnych zabawach. Następnego dnia udaliśmy się na dalszą część wycieczki, aby zgodnie z planem zaliczyć wszystkie atrakcje parku. Polecamy to miejsce wszystkim klasom, które chcą wybrać się na wycieczkę dwu lub trzydniową.

Kamil Majcher- kl. VB


Poprawiony (poniedziałek, 05 czerwca 2017 09:10)

Więcej…

 

Po wcześniejszych zaliczeniach Egzaminu - Testu pisemnego na Kartę Rowerową uczniowie klas IV przystąpili do Egzaminu Praktycznego tzw. jazdy.

Na placu manewrowym obok Naszej Szkoły sprawdzone zostały umiejętności sprawnego poruszania się na rowerze zarówno w symulacji ruchu ulicznego jak również toru przeszkód.

Poprawiony (poniedziałek, 05 czerwca 2017 12:15)

Więcej…

 

Poprawiony (wtorek, 30 maja 2017 18:45)

 
News Flash
Rok Szkolny 2018/2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj101
mod_vvisit_counterCałość529862