Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeńPoprawiony (wtorek, 19 grudnia 2017 12:24)

 

Tym razem pod takim hasłem zorganizowaliśmy kolejne nocne czytanie w szkole, w którym po raz drugi wzięli udział uczniowie kl. IV b. Wszyscy prezentowali się wspaniale w strojach bajkowych bohaterów. Po zapoznaniu się z kontraktem czwartoklasiści udali się do czytelni, gdzie wysłuchali fragmentu lektury o sympatycznym panu Kleksie i Adasiu Niezgódce.

Następnie nadszedł czas na konkursy i zabawy ruchowe. Uczestnicy naszej szkolnej imprezy odpowiadali na pytania związane z wysłuchanym tekstem, rozwiązywali w grupach zagadki, odczytywali informacje od szpaka Mateusza. W salce komputerowej rozwiązywali emocjonujący quiz ze znajomości lektury, a potem wykonywali makiety Akademii.

Oczywiście podczas spotkania nie mogło zabraknąć tańców przy muzyce. Chwilę odpoczynku dzieci wykorzystały na zjedzenie pysznej pizzy. Punktem kulminacyjnym było zwiedzanie szkoły z latarkami i szukanie guzika szpaka Mateusza. Tej atrakcji towarzyszyło wiele emocji!  Wrażeń było mnóstwo i mimo, że cisza nocna została ogłoszona o 2.00 nikt nie spał. Nocne rozmowy trwały jeszcze długo – w końcu niecodziennie zdarza się spanie w śpiworach i na materacach w szkole. Wszystkie dzieci otrzymały certyfikat uczestnictwa w Akademii pana  Kleksa podpisany przez samego pana Ambrożego. To nie był koniec atrakcji, bo już wcześnie rano obudziły nas zapachy unoszące się po całej szkole. Okazało się, że rodzice przygotowali dla swoich pociech pyszne śniadanie, m. in.: słodkie naleśniki, kanapki i gorące tosty.

Impreza z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników, a jeśli pod jej wpływem wzrośnie liczba miłośników czytania, to będzie to najlepsza nagroda dla jej organizatorów.Jednocześnie serdecznie dziękujemy rodzicom za aktywne włączenie się w organizację imprezy.

 

Beata Górska i Anna Stadnik

Poprawiony (środa, 29 listopada 2017 21:40)

Więcej…

 

GRATULUJEMY
Drużyna naszych dziewcząt zajęła II miejsce w półfinałach wojewódzkich w mini piłce ręcznej. Zawody rozgrywane były w Grodkowie.
Drużyna grala w następującym składzie: Wieczorek M., Wieczorek A., Banasiewicz M., Wilk N., Trelak O., Grochowska Z., Smolin E., Kwinta N., Babiak J. opiekun I. Krakowiak.
Wyniki:
PSP 1 Kluczbork - PSP 3 Grodków 3 - 12
PSP 1 Klb - SP Głogówek 12 - 2
PSP 1 Klb - PSP 2 Głuchołazy 6 - 2

Poprawiony (środa, 29 listopada 2017 21:41)

Więcej…

 

Pewnie wygrywamy Zawody Powiatowe w mini piłce ręcznej dziewcząt.
PSP 1 Kluczbork - SP Biskupice 13 - 3
PSP 1 Kluczbork - SP Wołczyn 10 - 1

Poprawiony (środa, 29 listopada 2017 21:42)

Więcej…

 

Międzyklasowy turniej klas IV w piłce nożnej.

I miejsce zdobyła drużyna KOLUMB - grała w następującym składzie: Piśniak J., Antoniak N., Dziagacz D., Korzekwa K., Klimek F., Wieloch M., Rakoczy P.

II miejsce zajęła drużyna DYNIE - Przybył M., Golec M., Stefaniszyn D., Czerniawski D., Widera W., Bukowski M., Łukomski T.

III miejsce zajęła drużyna PARADOX - Borysiuk M., Chudzik W., Holowacz I., Kluczyk K., Chmara M., Foitar A., Marciniszyn F.

IV miejsce zajęła drużyna WŚCIEKŁE BULDOGI - Reisch M., Grabowiecka V., Perdek J., Kornak M., Hadam M., Michalak P., Dworzyński M., Cebula Sz.

Królem strzelców został:
STEFANISZYN Darek - 9 zdobytych bramek.

Najlepszym bramkarzem:
MARCINISZYN Franek
RAKOCZY Piotr

Zarząd UKS "BASZTA" dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w turnieju...dziękujemy również trenerom, rodzicom oraz wszystkim kibicom

 

Poprawiony (czwartek, 23 listopada 2017 20:04)

Więcej…

 
News Flash
Rok Szkolny 2018/2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterCałość550841