Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Klasa 8 A wybrała się w ten piękny marcowy dzień pociągiem na wycieczkę do Wrocławia :-) Podziwialismy wspaniałe dzieło polskich malarzy Wojciecha Kossaka i Jana Styki pt. Bitwa pod Racławicami znajdujące się w murach Panoramy Racławickiej i szukaliśmy krasnali wrocławskich.


   

  Dnia 27 marca tego roku  odbył się  etap rejonowy  konkursu  dla szkół  podstawowych  "Człowiek i Jego środowisko". Konkurs był organizowany przez Oddział  Rejonowy PCK  w  Kluczborku. W konkursie  brali udział  Nikola Wilk  VIIA, Dominik  Florys VII A, Dawid  Wolny VIIA. Nasi  uczniowie  zabłysnęli wiedzą i umiejętnościami. Nikola Wilk  zajęła    I miejsce, Dominik  Florys  zajął  II miejsce - obydwoje zakwalifikowali się  do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju.

  Bardzo  dziękujemy im za udział  w konkursie i reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy  dalszych sukcesów.

  Opiekun

  Lucyna   Krysiak  Poprawiony (wtorek, 02 kwietnia 2019 21:36)

   

  Dnia 28.02.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Wielka Liga Czytelników” i zostali zwycięzcami etapu powiatowego. W dniu 28.03.2018 r. będą reprezentować naszą szkołę i cały powiat kluczborski w etapie wojewódzkim. Życzymy uczniom miłych wrażeń i dalszych sukcesów. Jesteście wspaniali!


  Poprawiony (środa, 27 marca 2019 23:42)

   

  Klasy VIII w wirze pracy twórczej. Nasi najstarsi uczniowie przygotowywali w piątek lapbooki pt. "Wspomnień Czar".


  Poprawiony (wtorek, 26 marca 2019 14:15)

   

  Podczas gdy wielu uczniów świętowało nadejście wiosny, szkolni matematycy zmierzyli się dzisiaj z ciekawymi zadaniami podczas kolejnej edycji Kangura Matematycznego.


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj90
  mod_vvisit_counterCałość610442