Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Wizyta Marszałka Województwa Opolskiego w Naszej Szkole w ramach projektu Opolskie na Rowery. Pan Marszałek Andrzej Buła wręczał defibrylatory oraz fantomy ćwiczebne. Cieszymy się, że podoba wam się nasz projekt Dwa Zamiast Cztery...  Opolskie na Rowery.


   

  Poprawiony (czwartek, 06 lutego 2020 11:45)

   
  Klasa 6d 30 stycznia uczestniczyła w ciekawych zajęciach ekologicznych, których organizatorem była grupa uczennic z pobliskiego Liceum Ogólnokształcącego. Mieliśmy okazję zobaczyć ciekawą prezentację na temat wpływu zagrożeń  współczesnej cywilizacji na środowisko naturalne oraz usłyszeliśmy wiele ważnych informacji na ten temat. Uczestniczyliśmy w konkursach i zdobywaliśmy nagrody. Na zakończenie zajęć  otrzymaliśmy torby tekstylne wielokrotnego użytku, które mogliśmy ozdobić samodzielnie, według własnych pomysłów.
  Karolina Nowak

   
  Dnia  05.02.2020 r.  uczniowie z klas I-III , Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 udali się do Kina Bajka na spektakl Teatru Kalliope pt. „Cztery łapy”. Dzieci uczestniczyły w humorystycznym spotkaniu z Pucem, Bursztynem i gośćmi, czyli ze zwierzęcymi bohaterami książki Jana Grabowskiego.
  Między aktorami i widzami nawiązała się szczególna więź. Poznali wesołe i pełne przygód życie zwierząt z wiejskiego podwórka: psów – Puca, Bursztyna, Mikado, Tiuzdejka, kaczki Melańci i kaczora Kasperka, kotki Imki oraz ich opiekunek Krysi i gospodyni Katarzyny. Na scenie, oprócz gry aktorów, dzieci zobaczyły kukły i teatr cieni, efekty światła i dźwięku, słuchały śpiewu i muzyki. Przedstawienie teatralne dostarczyło dzieciom wiele wrażeń, przeżyć, doznań a przede wszystkim wspaniałej zabawy.
  Joanna Kaczor

  Poprawiony (czwartek, 06 lutego 2020 10:09)

   

  Uczniowie klasy VII a wraz z młodszymi kolegami z klasy II przyłączyli się do zbiórki pieniędzy dla PatRysi.W piątkowe przedpołudnie serwowali w szkole zdrowe soki oraz pyszne babeczki i rurki z kremem.


   

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2020/2021
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj249
  mod_vvisit_counterCałość673728