Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń

Poprawiony (środa, 14 czerwca 2017 21:18)

 
W roku szkolnym 2016/2017 w  ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w świetlicy przeprowadzane były cyklicznie zajęcia czytelnicze. Podejmowane przez wychowawców działania i  wywieszane gazetki tematyczne zachęcały uczniów do odwiedzenia biblioteki szkolnej i wypożyczenia książek. Chwile, w których było w świetlicy mało dzieci były okazją do słuchania czytanych na głos przez nauczycieli bajek i baśni. Zajęcia kończyły się wykonaniem prac plastycznych lub wypełnieniem kart pracy. Za sukces tych zajęć możemy uważać sięganie po książkę, komiks z półki świetlicowej.

Poprawiony (poniedziałek, 12 czerwca 2017 21:44)

Więcej…

 

Tegoroczny festyn odbył się pod hasłem „Bądź kumplem - nie dokuczaj”, towarzyszyła mu dobra zabawa uczniów, rodziców, nauczycieli i przybyłych gości.
Dzięki zaangażowaniu  całej społeczności szkolnej w ofercie stoisk klasowych znalazło się mnóstwo różnych atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się „fotobudka”, loteria fantowa, zrzucanie puszek z atrakcyjnymi nagrodami, zdobienie twarzy i włosów, sprzedaż masek, stoisko z wyrabianymi na bieżąco pierogami. Były pyszne ciasta, frytki, gofry, muffinki, pizza, grill, wata cukrowa, sałatki.Najwięcej radości dzieciom sprawiły zabawy na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni. Można było zbadać poziom tlenku węgla w płucach oraz zakładając Alkogogle sprawdzić upośledzenie zmysłów po spożyciu alkoholu.
Na scenie podziwialiśmy uczniów naszej szkoły, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne,  sportowe i muzyczne. Dużo emocji wywołało wspólne tańczenie ze szkolnym zespołem tanecznym.Na zakończenie imprezy razem śpiewaliśmy piosenki.
Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wsparły organizację tegorocznego festynu. Wyrażamy wdzięczność za pomoc w przygotowaniu stoisk i atrakcji, kłaniamy się sponsorom.

Krzysztof Adamski

www.stobrawa-kajaki.pl

Poprawiony (środa, 21 czerwca 2017 10:33)

Więcej…

 


 

 
News Flash
Rok Szkolny 2018/2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj101
mod_vvisit_counterCałość529862