Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń
 

W dniach 18-19.05.2017r. uczniowie klasy Vb wyjechali się na klasową wycieczkę do Parku Rozrywki Inwałd. Bezpiecznie dotarliśmy do celu i rozpoczęliśmy zwiedzanie. Klasa podzieliła się na trzy grupy, aby zgodnie z zainteresowaniami obejrzeć atrakcje parku, a nie marnować czasu na szybkie biaganie po całym obiekcie.

W gościńcu ,,Grek Zorba" spędziliśmy wieczór przy grillu i wspólnych zabawach. Następnego dnia udaliśmy się na dalszą część wycieczki, aby zgodnie z planem zaliczyć wszystkie atrakcje parku. Polecamy to miejsce wszystkim klasom, które chcą wybrać się na wycieczkę dwu lub trzydniową.

Kamil Majcher- kl. VB


Poprawiony (poniedziałek, 05 czerwca 2017 09:10)

Więcej…

 

Po wcześniejszych zaliczeniach Egzaminu - Testu pisemnego na Kartę Rowerową uczniowie klas IV przystąpili do Egzaminu Praktycznego tzw. jazdy.

Na placu manewrowym obok Naszej Szkoły sprawdzone zostały umiejętności sprawnego poruszania się na rowerze zarówno w symulacji ruchu ulicznego jak również toru przeszkód.

Poprawiony (poniedziałek, 05 czerwca 2017 12:15)

Więcej…

 

Poprawiony (wtorek, 30 maja 2017 18:45)

 


 
News Flash
Rok Szkolny 2017/2018

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterCałość521590