Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń


Poprawiony (czwartek, 11 stycznia 2018 18:53)

 
W dniu 20 grudnia 2017 roku nasi uczniowie z klasy 7b, wraz ze swoją wychowawczynią panią Lidią Cieplik oraz księdzem Tomaszem Daniłą, odwiedzili oddział dziecięcy w szpitalu powiatowym w Kluczborku. W ramach przedświątecznych odwiedzin przygotowali krótkie przedstawienie, które miał przybliżyć wszystkich do świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu uczniowie poszli z życzeniami świątecznymi,oraz upieczonymi przez siebie piernikami na pozostałe oddziały, aby złożyć pozostałym pacjentom życzenia świąteczne i przełamać się z nimi opłatkiem. Dziękujemy za ich otwartość oraz zaangażowanie.

Więcej…

 

 

Adaś  cieszy się już zdrowiem.

Pomóżmy Arturkowi spełnić to marzenie.  Zostań dawcą .

Podziel się cząstką siebie.

Włącz się do akcji rejestrowania potencjalnych dawców szpiku organizowanej przez DKMS oraz ZSLT w Kluczborku.

POMOŻESZ? BO MOŻESZ!  MASZ TO W GENACH !

Poprawiony (sobota, 25 listopada 2017 16:59)

 

PASJA- KOLARSTWO
WYWIAD Z BARTOSZEM KOBYLAŃSKIM
UCZNIEM KLASY VIIC


– Bartek, powiedz gdzie i kiedy zaczęła się Twoja przygoda z kolarstwem?
Późną jesienią 2016 r. trafiłem do szkółki kolarskiej STOBRAWKA działającej przy naszej szkole, gdzie pierwszym moim opiekunem a zarazem trenerem był pan Waldemar Bochenek, nauczyciel wychowania fizycznego.


– W jakiego typu wyścigach uczestniczyłeś do tej pory i w jakich barwach występowałeś?
Mój pierwszy wyścig to wyścig MTB 14.05.2017 r. Reprezentowałem wówczas szkółkę kolarską STOBRAWKA. Następnie krótkie zetknięcie z kolarstwem szosowym i wyścigami na torze. Tam  zdobywałem pierwsze doświadczenia i szlify kolarskie. Następnym etapem jest aktualnie kontynuowana kariera w wyścigach kolarskich przełajowych, gdzie już od lipca 2017 roku mam licencję kolarza i reprezentuję UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOBRAWA w Kluczborku.  Moim trenerem jest Edward Gułaj.

Poprawiony (czwartek, 21 grudnia 2017 13:09)

Więcej…

 

6 grudnia w godzinach 9:45-11:30 na terenie naszej szkoły odbędzie się impreza mikołajkowa pod hasłem "Zostań Mikołajem dla Arturka".

Podczas imprezy będzie miała miejsce licytacja rożnych przedmiotów. Aby umożliwić wszystkim osobą wzięcie udziału w akcji, licytujemy już od dziś

na NASZYM FACEBOOKU (w komentarzach pod zdjęciami).

W opisie każdego zdjęcia znajduje się cena wywoławcza. Osoby zainteresowane pozostawiają pod zdjęciem komentarz z informacją o proponowanej cenie.

W środę 6 grudnia rozpoczniemy licytację w szkole od najwyższej ceny proponowanej na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do akcji, liczymy na Wasze wielkie serca!
Licytacja połączona z zawodami sportowymi odbędzie się na hali OSiR w Kluczborku.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania tego dnia z oferty stoisk świątecznych, przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Na małej salce gimnastycznej będzie można zakupić ciasta, pierniki, ozdoby świąteczne i wiele innych rzeczy. Zysk ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc Arturkowi.

Do zobaczenia!


 
News Flash
Rok Szkolny 2018/2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterCałość550841