Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Proszę obserwować uważnie etapy powstawania pracy. Na samym końcu " po włączeniu latarek" wszystko dokładnie widać.


   

  Dziękujemy wspaniałemu trenerowi tańca  Panu Mariuszowi Mierzwie. Uczniowie ćwiczyli kroki krakowiaka.


  Poprawiony (czwartek, 27 lutego 2020 21:32)

   

  Poprawiony (wtorek, 03 marca 2020 20:46)

   

  Klasa VI b zorganizowała wraz z wychowawczynią p. Anną Stadnik akcję charytatywną na rzecz Patryka chorego na SMA. Dnia 7 lutego przygotowano stoiska z tatuażami, książkami, zabawkami oraz ręcznie wykonaną biżuterią. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się licytacja odbywająca się na korytarzu szkolnym. Najwyższą wartość osiągnął biały miś, który został sprzedany aż za 150 zł. Łącznie zebrano ponad 1000 zł i przekazano na konto chłopca.

  Dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce!


   

  Uczniowie klasy 7a realizują projekt edukacyjny, w którym głównym zadaniem jest wykonanie dwóch fotografii inspirowanych dziełami sztuki. Były to portrety; „Dziewczyny z perłą” Johannesa Vermeera oraz „”Damy z gronostajem” Leonarda da Vinci.

  W nawiązaniu do tych dzieł grupy zadaniowe zgromadziły materiały potrzebne do realizacji pomysłu, przygotowały charakteryzację modeli i wykonały zdjęcia. Zadanie okazało się niezwykle emocjonujące a efekty wyszły WSPANIAŁE!!!

  Karolina Nowak


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2020/2021
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj242
  mod_vvisit_counterCałość673721