Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Dnia 17.09.2019 w  Naszej Szkole rozpoczął swą realizację Program ,,Dwa zamiast Cztery Opolskie na Rowery" . Program którego główna ideą jest propagowanie zdrowego i bezpiecznego oraz aktywnego trybu życia w tym przypadku przy pomocy prostego narzędzia do komunikacji jakim jest - rower !!!


  Program zainaugurował Dyrektor Naszej Szkoły Pan Krzysztof Syposz. Wśród zaproszonych gości był Jarosław Piskorski z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego-Departamentu Infrastruktury i Gospodarki - główny koordynator programu w województwie opolskim , koordynator i świetnie prowadzący imprezę oraz zabawy przedstawiciel WORD w Opolu Dominik Grabowski , funkcjonariusze - Powiatowej Komendy Policji w Kluczborku , którzy kapitalnie opowiedzieli jak należy bezpiecznie poruszać się na rowerze w ruchu drogowym . Gościem był także , Marcin Fiołek kolarz z Namysłowa . Marcin opowiadając o swojej karierze zawodniczej w barwny sposób rozpalał ducha i zapał do uprawia sportu i turystyki rowerowej wśród słuchających Go dzieci . Ogólnie panowała świetna atmosfera zabawy i uśmiechu .Furorę zrobił przyrząd do pomiaru szybkości reakcji na którym rywalizowano o jak najlepszy wynik. Dzieci otrzymały wiele atrakcyjnych nagród i gadżetów rowerowych. Jeszcze raz dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu , który wspólnie z WORD w Opolu zainicjował imprezę i ufundował atrakcyjne nagrody.

  Waldemar Bochenek.


  Poprawiony (środa, 18 września 2019 20:23)

   


   

   

   

  W związku z zamknięciem przejścia ul. Dworcową przez teren Spółki Wagrem, Gmina Kluczbork uruchamia linię autobusową PKS  od dnia 02.09.2019 r.

  Nowa linia autobusowa PKS Kluczbork będzie funkcjonować w dniach nauki szkolnej.

  Trasa przejazdu do centrum miasta obejmuje:

  - 7:35 Kluczbork ul. Kilińskiego ( parking obok byłego hotelu);

  - 7:38 Kluczbork, Generała Sikorskiego;

  - 7:40 Kluczbork przystanek koło cmentarza;

  - 7:45 Kluczbork dworzec PKS;

  Trasa powrotna:

  - 14:30 Kluczbork dworzec PKS stanowisko nr 2

  - 14:35 Kluczbork, cmentarz

  - 14:37 Kluczbork, Gen. Sikorskiego

  - 14:40 Kluczbork, ul. Kilińskiego ( parking obok byłego hotelu)

  Szczegółowych informacji udziela PKS w Kluczborku.

  Taka komunikacja ma  funkcjonować do 27.09.2019 r., natomiast od 30.09.2019 ma być uruchomiana stała linia PKS między ul. Kilińskiego, a Gortatowem poprzez miasto.


  Poprawiony (wtorek, 03 września 2019 10:23)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj32
  mod_vvisit_counterCałość629295