Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Pierwszego dnia wizyty gości z projektu Loratory powitaliśmy w naszej szkole tańcami i muzyką. Następnie goście brali udział w lekcjach: angielskiego, matematyki,niemieckiego, plastyki i polskiego. Przygotowaliśmy wystawę pamiątek z dotychczasowych podróży związanych z realizacją projektu i zaprezentowaliśmy plakaty przedstawiające miasta partnerskie.


  Poprawiony (czwartek, 09 maja 2019 09:31)

  Więcej…

   


   

  Poprawiony (piątek, 29 marca 2019 14:04)

   

  Nasze pierwszaki na dzisiejszej lekcji języka angielskiego przygotowywały się do przedstawienia z piosenką Baby Shark w roli głównej. Wspólnie ze swoją nauczycielką przygotowali maski rekinków oraz śpiewali piosenkę Baby shark również we włoskiej wersji - Baby Squalo.


   
  W marcu odbyła się w naszej szkole 18 edycja Wielkiego Dyktanda. Trzecioklasiści pisali dyktando pt.: „Klasowy dyżurny”. Już w trakcie rozgrzewki wykazali się dużą wiedzą ortograficzną. Każdy z uczestników chciał zakręcić kołem fortuny i rozwiązać zadanie.

  Dyrektor szkoły wręczył nagrody zwycięzcom, pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

  Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj83
  mod_vvisit_counterCałość610435