Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń
  Poprawiony (czwartek, 27 lutego 2020 22:05)

   

  Uczniowie klas 7b, 7c i 8c uczestniczyli 26 lutego w 8 Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych O!PLA w Pracowni Filmoteki Szkolnej LO. Nasza rola w tym spotkaniu była niezwykła, ponieważ byliśmy jurorami w jednej z festiwalowych kategorii- wideoklip. Obejrzeliśmy 22 propozycji animowanych wideoklipów a następnie każdy z nas wybrał 5 najlepszych.
  Obrazy uzupełnione muzyką okazały się ciekawe, zaskakujące, wesołe, smutne. Ot, jak to w sztuce bywa. Czy nasze typy potwierdzą  się w ogólnopolskim głosowaniu? Tego dowiemy się wkrótce.


   
  W ostatnim czasie na lekcjach techniki zajmowaliśmy się kwestią segregacji odpadów i przedmiotów nadających się do recyklingu. Klasa VB i VC stworzyły stroje „ze śmieci”(jak to sami określili :), które później zaprezentowali na klasowych Pokazach Mody. Pomysły uczniów jak zwykle okazały się niezwykłe, piękne i  przedstawione w bardzo profesjonalny sposób.
  Karolina Nowak


  Poprawiony (środa, 04 marca 2020 11:02)

   

  Dnia 25 lutego przedstawiciele kl. VI a, b, d oraz kl. V c uczestniczyli w Międzyszkolnych Potyczkach Językowych - "Zabawy (z) językiem polskim". Zorganizowane zostały z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej Filii w Kluczborku. Nasi uczniowie zajęli I m-ce. Jesteśmy z nich bardzo dumni!


   

   

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2020/2021
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj228
  mod_vvisit_counterCałość673707