Ulti Clocks content
logowanie
zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeńSzanowni Państwo!

18 marca br. uczeń naszego gimnazjum(Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kluczborku) uległ bardzo poważnemu wypadkowi drogowemu. Przez kilka dni lekarze walczyli o jego życie. Chłopiec nie miał kontaktu z otoczeniem, stracił mowę i możliwość jakiegokolwiek samodzielnego poruszania. Po miesiącu od tego wydarzenia Patryk, przy pomocy lekarzy i fizjoterapeutów, zrobił bardzo duże postępy: wypowiada pojedyncze słowa i wczoraj zaczął stawiać pierwsze kroki. Dalsza specjalistyczna rehabilitacja Patryka wymaga długiego czasu i dużych środków finansowych.
Dlatego w imieniu Rodziców naszego ucznia zwracam się z wielką prośbą o wsparcie materialne. Darowizny (mile widziana każda kwota, nawet najmniejsza) można wpłacać na podane w załączonym plakacie konto. Jeżeli natomiast ktoś z Państwa jeszcze się nie rozliczył z fiskusem, prosimy o przekazanie 1% podatku na wskazany również na plakacie nr KRS z dopiskiem „415 Patryk Surowiec”.
Nie pozostańmy obojętni! Patryk jest młodym sportowcem. Jego ulubioną dyscypliną, którą uprawiał z pasją, jest kolarstwo. Pomóżmy wspólnie zrealizować jego marzenia i sprawmy wspólnie, aby powtórnie mógł wsiąść na rower!

Mariusz Kaczmarski
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w KluczborkuPoprawiony (niedziela, 22 kwietnia 2018 23:50)

 
Uczennice naszej szkoły po pewnych wygranych zawodach gminnych oraz powiatowych w mini siatkówce awansowały do półfinałów wojewódzkich, które rozgrywane były w Głubczycach w dniu 10 IV 2018 r

W półfinałach grały drużyny z PSP nr 11z Kędzierzyna – Koźla,  SP z Domaszowic, PSP nr 2 z Głubczyc oraz PSP 1 Kluczbork. Drużyna nasza w pierwszym meczu wygrała z Domaszowicami w setach 2 :1, następnie pewnie wygrała 2:0 z gospodarzami a w finale przegraliśmy 2:0 z faworytem z Kędzierzyna –Koźla.

Skład reprezentacji szkoły: Wieczorek Marysia, Wieczorek Ania, Krzyżowska Marta, Kwinta Natalia, Smolin Ewa, Piśniak Julka, Matuszewska Julka, Banasiewicz Maja, Kwiatkowska Nicola, Reszko Ania, Banasińska Paulina,  Jarczak Lena opiekunem drużyny jest Ireneusz Krakowiak.


Poprawiony (niedziela, 15 kwietnia 2018 20:41)

Więcej…

 

Poprawiony (środa, 14 lutego 2018 23:31)

 
I miejsce w rozgrywkach gminnych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

Poprawiony (czwartek, 29 marca 2018 17:30)

Więcej…

 

Poprawiony (czwartek, 19 kwietnia 2018 21:36)

 
News Flash
Rok Szkolny 2018/2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Licznik Odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterCałość550841