Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Swoje aktorskie zdolności uczniowie klasy VIIb  zaprezentowali  kolegom z klas VII. Pod kierunkiem pani Ewy Jakubik przygotowaliśmy inscenizację dramatu romantycznego Adama Mickiewicza "Dziady część II".

  Cieszymy się, że spektakl podobał się.  Dziękujemy kolegom za udział i właściwą postawę podczas odbioru, nie ukrywamy, trudnego dzieła literackiego.

  Z pozdrowieniami

  Uczniowie klasy VII B


   

  Poprawiony (środa, 15 maja 2019 14:08)

   
  Lapbook to własnoręcznie wykonana „książka”, teczka tematyczna, w której możemy umieścić informacje na dowolnie wybrany temat. Pełni ona funkcję interaktywnej przestrzeni na rysunki, opowiadania, wykresy, słówka czy też zdjęcia. To wszystko umieszczone jest w kieszonkach, książeczkach i na karteczkach o przeróżnych kształtach.  Można ją wykonać dowolnie dobierając elementy, komponując z części w całość. W tworzeniu lapbooków nie ma ściśle określonych zasad, ważniejsza jest tu fantazja i twórcze wykorzystanie papierowych materiałów.
  Poniżej przedstawiamy filmik instruktażowy, w którym krok po kroku opowiadamy jak stworzyć polecaną przez nas formę gromadzenia informacji. Życzymy udanej zabawy!!!


  Poprawiony (czwartek, 16 maja 2019 13:14)

   

   

  NASZ KLUCZBORK. Kolejną atrakcję dla naszych gości przygotowali uczniowie klas VIII. Ósmoklasiści przygotowali krótkie opisy po angielsku najpiękniejszych miejsc naszego miasta i wcielili się w rolę przewodników po Kluczborku. Gościom bardzo podobała się wycieczka zapewniona przez uczniów. Dzięki wizycie uczestników projektu uczniowie klas VIII mogli poćwiczyć swoje umiejętności językowe. Dziękujemy bardzo uczniom klas VIII oraz ich nauczycielce Pani Paulinie Jędrysiak.


   

  Drugi dzień wizyty naszych gości rozpoczął się od meczu siatkarskiego pomiędzy drużyną dziewcząt - zawodniczek naszej szkoły , a drużyną L-oratory. Goście walczyli zawzięcie, jednak nie udało im się pokonać naszych dziewczyn. Wszyscy uczniowie dopingowali zawodników podczas meczu. Sędzią meczu był Pan Ireneusz Krakowiak. Dziękujemy za piękną grę.


  Poprawiony (poniedziałek, 13 maja 2019 13:33)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj81
  mod_vvisit_counterCałość610432