Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Jak wyprowadzić w pole oszusta? Nauczyć się zabezpieczeń banknotów. Skorzystać z zajęć przeprowadzonych przez pracowników NBP. Ile zabezpieczeń ma banknot? Nie wiesz? My już umiemy je znaleźć. Ścigaliśmy złodziei. Oczywiście wirtualnie. Zabawa połączona z nauką to najlepszy duet. VIIIa z panią Mariolą Bużowicz.


   

  Więcej…

   

   

  Już 1 października odbędą się Wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uczniowie wybiorą swoich przedstawicieli, którzy będą ich godnie reprezentować na forum szkoły. Samorząd budzi i rozwija postawę obywatelską oraz poczucie odpowiedzialności za dobro wspólne. Uczy także demokracji i postaw prospołecznych, rozwija pasje i zainteresowania. Życzymy powodzenia kandydatom.


   

  Obie klasy w piątek odwiedziły przepiękne Skalne Miasto. Wraz z Panią przewodnik przmnierzyli wiele, zawiłych labiryntow, podziwiając okazałe skalne formacje. Uczniowie przepływali również tratwą w towarzystwie zabawnego wojaka Szwejka. Wycieczka była także wspaniała okazją do poznania kilku czeskich słów. Byl to skvělý výlet.


  Poprawiony (wtorek, 24 września 2019 21:21)

   
  News Flash
  Rok Szkolny 2019/2020
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj22
  mod_vvisit_counterCałość629285