Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Witaj, szkoło!


  Wrześniowym porankiem 2 078 dzieci z podstawówek w gminie Kluczbork ruszyło do swoich szkół. Wśród nich 323 pierwszaków, którzy wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczną swoją przygodę ze szkołą.

   

  W tym roku gminna uroczystość inauguracji roku szkolnego odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Kluczborku. Z tej okazji na akademii oficjalnie otwierającej kolejny etap każdej ze szkół obecni byli burmistrz Jarosław Kielar i dyrektor Administracji Oświaty Tadeusz Konarski.

  Tradycyjnie pierwszowrześniowe spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu narodowego. Na uroczystości witającej nowy rok szkolny oprócz uczniów i nauczycieli pojawili się również rodzice i najbliżsi bohaterów dnia. Dyrektorka szkoły Ewa Bar przywitała wszystkich przybyłych na akademię.

  Skończyły się wakacje – mówiła. – Czas odpoczynku, relaksu, odkrywania nowych dróg. Znów spotykamy się w szkole. Mam nadzieję, że bogatsi w nowe doświadczenia, uśmiechnięci, pełni optymizmu i nadziei na dobry rok z zapałem przystąpimy wszyscy do pracy. Uczniom życzę, aby zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności niosło ze sobą radość. Życzę wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń. Szczególne życzenia kieruję pod adresem pierwszoklasistów. Jest to dla was początek drogi w dorosłe życie. Mam nadzieję, że dzwonek napełni wasze serca radością – kontynuowała Ewa Bar.

  Poprawiony (piątek, 17 października 2008 05:35)

  Więcej…