Ulti Clocks content
  logowanie
  zobacz więcej używając loginu i hasła, które są na tablicy ogłoszeń  Poprawiony (czwartek, 12 marca 2020 12:22)

   

  W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje będą obejmować tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Zakres tematyczny i liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia przedszkoli i szkół podstawowych.
  Zapraszamy do pobrania pierwszego pakietu materiałów pn. "Jestem bezpiecznym uczeniem, jestem bezpiecznym przedszkolakiem". W paczce znajduje się prezentacja multimedialna oraz  4 zadania do wykonania.  By zachęcić wszystkich rodziców i dzieci do wspólnej nauki Centrum Rozwoju Lokalnego informuje, że 17 marca na profilu na Facebooku (facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego) pojawi się konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody. By wziąć udział w konkursie będzie trzeba w komentarzu zamieścić zdjęcie/zdjęcia z wykonanymi zadaniami. Szczegółowe informacje o konkursie już we wtorek 17 marca.

  Materiały można pobrać pod adresem:
  https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/


  Poprawiony (poniedziałek, 16 marca 2020 19:21)

   

   
  Poprawiony (poniedziałek, 02 marca 2020 20:35)

   

  Klasy 7b, 7c i 8c na warsztatach filmoznawczych 10 marca w LO w Wołczynie. Podczas spotkania rozważaliśmy jakie są związki fotografii z kinem, jakie istnieją plany w filmie, jak ważne w filmie jest światło, kolor czy punkt widzenia kamery. Zagłębiliśmy się również w tajniki fotografii poznając jej podstawowe zasady takie jak złoty podział czy mocne punkty. Zajęcia jak zwykle ciekawe, pouczające i rozwijające naszą wiedzę na temat fascynującego świata filmu.
  W warsztatach uczestniczyliśmy na zaproszenie p. Iwony Baldy, liderki Filmoteki Szkolnej LO.


   
  News Flash
  Rok Szkolny 2020/2021
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Reklama
  Licznik Odwiedzin
  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterDzisiaj245
  mod_vvisit_counterCałość673725